Časté dotazy

Ohledně vašeho nového bydlení můžete mít spoustu otázek. Nebojte se zeptat.

Bytový komplex Neumanka se nachází na ulici Neumannova v žádané Masarykově čtvrti v Brně. Masarykova čtvrť je známá jako jedna z nejlepších rezidenčních čtvrtí ve městě. Je charakteristická nejenom zástavbou luxusních vil, ale také jedinečnými podmínkami jak pro bydlení, tak investice. Nejenom klidné prostředí, dobrá dostupnost a výjimečná architektura jsou zárukou spokojených obyvatel.

Název Neumanka je odvozen od jména ulice, na níž se stavba nachází. Tato ulice byla pojmenována po významném brněnském dirigentovi a hudebním skladateli Františku Neumannovi, který v Brně mimo jiné působil jako šéf opery Národního divadla a zasadil se o její nebývalý rozkvět.

Kromě 47 bytových jednotek je součástí komplexu také 61 garážových stání a několik desítek sklepů. Jednotlivé byty mají k dispozici terasy, lodžie, balkony nebo vlastní zahrádky. Před komplexem se nachází uzavřená pobytová plocha pro obyvatele bytů.

Součástí projektu je také soukromá sauna pro obyvatele domu. Zarezervujte si čas v sauně pouze pro sebe a užijte si maximální relaxaci aniž byste museli kamkoliv dojíždět.

Bytový dům Neumanka nabízí 47 bytů.

Velikosti jednotlivých bytů jsou navrženy tak, aby si každý zájemce mohl vybrat takovou prostorovou dispozici, která mu nejvíce vyhovuje. Od menších bytů 1+kk až po prostorově velkorysé 4+kk. Plocha jednotlivých bytů se pohybuje od 31 m2 do 112 m2. Dle potřeb nových majitelů bytů lze jednotlivé byty vzájemně propojovat a vytvořit tak i několik skutečně nadstandardních bytů.

Možnosti individualizace jednotlivých bytů jsou široké, proto klientům nabízíme k této službě také servis a poradenství v rámci našeho klientského centra. Zákazníkovi je k dispozici osobní asistent, v případě potřeby také bytový architekt, poradce klientských změn a návrhář kuchyní.

V rámci bytového komplexu Neumanka poskytuje společnosti TRIKAYA svým klientům výhodnou možnost financování nového bydlení. Bydlení je samozřejmě možné financovat pomocí jakéhokoliv dostupného finančního produktu na českém realitním trhu (stavební spoření, hypoteční úvěr i různé kombinace finančních produktů). V rámci našeho klientského centra bude k dispozici i finanční poradce, který zájemci o bydlení pomůže porovnat jednotlivé produkty bank a finančních institucí a poradí s výběrem ideální varianty pro maximální spokojenost klienta.

Klientské centrum je otevřené každý pracovní den od 9 do 17 hodin s přestávkou na oběd. Tento prostor představuje komunikační místo, kde si klient může vyřídit vše od barvy podlahy až po hypoteční úvěr. Každý zákazník zde bude mít k dispozici svého osobního prodejce s funkcí asistenta a průvodce. Pro potřeby celého centra zde bude poradce klientských změn a finanční poradce pro oblast hypotečního financování. Pro klienty v rámci centra funguje také informační zelená linka (800 888 787). Schůzky v klientském centru je nutné domlouvat předem na konkrétní datum a čas.

Uvědomujeme si důležitost parkovacích míst a úložných prostor. Proto bude ke každému bytu možnost dokoupit minimálně jedno parkovací místo. Součástí téměř všech bytů jsou také skladovací prostory uvnitř bytu – šatna či komora. Veškeré dvou a vícepokojové byty mají samostatnou toaletu. Ve všech bytech najdete praktické balkón, terasy či lodžie. Byty v nižších patrech nabízí praktické zahrádky, které využijete například při letním grilování s přáteli. Na zahrádkách je dostatek terénu pro pěstování zeleně.

Pro stavbu budou použity velmi kvalitní materiály a postupovat se bude podle nejpřísnějších ekologických norem. Ty zaručují výraznou úsporu energií. Velkým přínosem je především použití vápenopískových cihel, které vyhovují nejvyšším nárokům na kvalitu pasivních a nízkoenergetických staveb. Vápenopískové cihly mají nejenom výborné termoregulační vlastnosti, ale jsou také výrazně neprůzvučné. Vysokému uživatelskému standardu přispívají také velkoformátová dřevěná okna s trojskly.

Bytový komplex bude disponovat celkem 61 zastřešenými parkovacími místy na 47 bytů. V případě potřeby tedy lze přebytečná místa odprodat případným zájemcům.

Správu nad komplexem bude po dokončení projektu zajišťovat společenství vlastníků. Při zakládání SVJ budou investorem stanoveny výchozí pravidla pro fungování domu stejně tak jako výchozí správcovská společnost. O následném fungování domu ale již rozhoduje samostatné společenství vlastníků. Majitelé si tedy budou moci o záležitostech v rámci komplexu posléze rozhodovat zcela samostatně.

Díky použití vysoce kvalitních materiálů splňujících přísné normy lze očekávat nižší náklady na vytápění a provoz domácnosti než u běžných staveb. Hlavní předností stavby v tomto směru jsou dřevěná izolační okna a použití vápenopískových cihel, které jsou pro své tepelněakumulační vlastnosti ideální do pasivních a nízkoenergetických domů.

Občanská vybavenost projektu je i přes klidné okolí na dobré úrovni. Masarykova čtvrť je dlouhodobě považována za velmi lukrativní oblast rezidenčního bydlení. V blízkosti stavby se nachází jak mateřská, tak i základní škola, prodejna potravin, lékárna i několik restaurací. K hromadné dopravě jsou k dispozici zastávky Neumannova a Lipová. V okolí se nachází také cyklostezka, lesopark Wilsonův les a rekreačně sportovní areál Kraví hora.

Komplex je pro děti zcela bezpečný. Stavba se nachází na klidné ulici a přímo k ní přiléhá soukromý vstupní prostor sloužící jejím obyvatelům.

Bytový komplex se nachází na klidné ulici Neumannova na svahu Kraví hory v Brně. Jedná se o zcela jedinečnou lokalitu, která poskytuje vysoký komfort dostupnosti do města a kvality okolního prostředí. Jen málokteré místo v Brně poskytuje všechny tyto výhody současně. Lokalita, v níž se stavba nachází, je důkazem, že dobrá dopravní dostupnost s napojením na dálnici nemusí být kompromisem.

Oproti některým jiným projektům v Brně, máte u Neumanky navíc jistotu, že vaše bydlení nebu rušit okolní výstavba. Všechny okolní parcely jsou již zastavěny a celá lokalita je tzv. stabilizovaná. Na samotný projekt nenavazují žádné další stavební etapy.