Proč je projekt Neumanka jedinečný?

Masarykova čtvrť je bezesporu jedinečná lokalita. Bydlení v přátelské vilové čtvrti s prvky zahradního města je lákadlem pro všechny nové příchozí samo o sobě. Vysoký standard lokality si ale zasluhuje také specifický přístup při plánování nové výstavby. V Trikayi jsme proto důkladně zvažovali všechny možnosti, jak z Neumanky udělat nejenom příjemné bydlení v krásné čtvrti. Hledali jsme možnosti, jak budoucím obyvatelům tohoto projektu nabídnout maximální komfort ve všech ohledech. Pohodlí městského bydlení s důrazem na přírodu, kvalitativní standard, který bude splňovat nároky všech obyvatel domu, nadstandardní architekturu a okolí domu.


Už při příchodu vás zaujme prostorný polosoukromý vstup. Příjemné prostředí za brankou, odstíněné od ulice a jejího ruchu, pocit domova ještě přede dveřmi samotné budovy. Předvstupní prostor můžete využít vy nebo vaše návštěvy taky pro krátké posezení.

Opravdu jedinečnou záležitostí mezi ostatními bytovými projekty v Brně je ale sauna, která se nachází uvnitř budovy. Společná sauna, kterou mohou využívat všichni obyvatelé domu. Díky rezervačnímu systému si užijete nejen pohodlí domácího saunování, ale také maximální soukromí. Aplikovaný rezervační systém by měl být férový vůči všem obyvatelům domu, a to i těm, kteří saunu nebudou využívat. Náklady na provoz sauny se budou rozpočítávat podle počtu návštěv pouze těm obyvatelům domu, kteří saunu skutečně navštěvují.

Vysoký standard splňují i samotné byty. Dům je vyzděn z vápenopískových cihel, které splňují přísné požadavky moderních staveb. Jedná se v ČR o novou technologii zdění, kterou jsme v Brně poprvé použili u našeho projektu Ponavia rezidence. Nejenom, že Ponavia rezidence díky této technologii získala energetickou třídu A, ale i zkušenosti našich klientů nám dokazují, že se investice do kvalitních stavebních materiálů vyplácí. Nejenom vysokou tepelnou izolaci, ale také izolaci zvukovou zajistí kvalitní dřevěná okna s trojskly, která jsou u projektu Neumanka standardem.

Bytové domy Neumanka nabízí několik pádných důvodů, proč právě tato stavba může představovat vaše vysněné bydlení. Každý zájemce si může najít ten svůj důvod, který je pro něj rozhodující. Neumanka k tomu nabízí příležitostí víc než dost.